Чугуївський навчально-виховний комплекс № 6

 

ІННОВАЦІЙНИЙ КАМПУС НТУ ХПІ
Відеоінструкція для вступу 2019

Наші досягнення

 

Інформація про досягнення Чугуївського НВК № 6 у 2012 році

Учні

1.     Бугаєнко Олександр

·        Чугуївський навчально-виховний комплекс № 6 імені тричі Героя Радянського Союзу І.М.Кожедуба

·        9 клас

·        ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології,   ІІ місце

·        ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії,   ІІІ місце

·        ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії,   ІІІ місце

·        ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови й літератури,   ІІІ місце

2.     Шоміна Анастасія Дмитрівна

·        Чугуївський навчально-виховний комплекс № 6 імені тричі Героя Радянського Союзу І.М.Кожедуба

·        10 клас

·        ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії,   ІІІ місце

·        ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських  робіт  МАН України, диплом ІІІ ступеня, тема роботи «Ефективність використання сонячних теплових колекторів у харківському регіоні».

3.     Буликіна Тетяна Олексіївна

·        Чугуївський навчально-виховний комплекс № 6 імені тричі Героя Радянського Союзу І.М.Кожедуба

·        8 клас

·        ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови й літератури,   ІІ місце

4.     Бурейко Олексій

·        Чугуївський навчально-виховний комплекс № 6 імені тричі Героя Радянського Союзу І.М.Кожедуба

·        11 клас

·        ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології,   ІІІ місце

5.     Джурас Марина Олегівна

·        Чугуївський навчально-виховний комплекс № 6 імені тричі Героя Радянського Союзу І.М.Кожедуба

·        8 клас

·        ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови й літератури,   ІІІ місце

6.     Мальцева Анастасія Сергіївна

·        Чугуївський навчально-виховний комплекс № 6 імені тричі Героя Радянського Союзу І.М.Кожедуба

·        11 клас

·        ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання,   ІІІ місце

7.     Мілько Олена Андріївна  

·        Чугуївський навчально-виховний комплекс № 6 імені тричі Героя Радянського Союзу І.М.Кожедуба

·        11 клас

·        ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з психології та педагогіки,   ІІІ місце

8.     Кондратенко  Владислав  Валерійович  

·        Чугуївський навчально-виховний комплекс № 6 імені тричі Героя Радянського Союзу І.М.Кожедуба

·        5 клас

·        ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Література», диплом ІІІ ступеня.

 

Педагоги

9.     Зав’ялова Раїса Дмитрівна

·        Чугуївський навчально-виховний комплекс № 6 імені тричі Героя Радянського Союзу І.М.Кожедуба

·        Вчитель біології

·        Учні - переможці: Бугаєнко О. - ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології,   ІІ місце; Бурейко О. ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології,   ІІІ місце.

10.                       Мазенкова Тамара  Вікторівна

·        Чугуївський навчально-виховний комплекс № 6 імені тричі Героя Радянського Союзу І.М.Кожедуба

·        Вчитель російської мови й літератури

·        Учні - переможці: Бугаєнко О. - ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови й літератури,  ІІІ місце; Буликіна Т.,  ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови й літератури, ІІ місце; Джурас М.ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови й літератури, ІІІ місце

11.            Шоміна Марина Володимирівна

·        Чугуївський навчально-виховний комплекс № 6 імені тричі Героя Радянського Союзу І.М.Кожедуба

·        Вчитель географії

·        Учні - переможці:  Бугаєнко О. - ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії,   ІІІ місце; Шоміна А. - ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, диплом ІІІ ступеня.

12.            Романова Ольга Вікторівна

·        Чугуївський навчально-виховний комплекс № 6 імені тричі Героя Радянського Союзу І.М.Кожедуба

·        Вчитель фізики

·        Учні - переможці: Шоміна А. - ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, диплом ІІІ ступеня.

·        Диплом І ступеня ХХ обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій.

13.             Кондратенко Любов Григорівна  

·        Чугуївський навчально-виховний комплекс № 6 імені тричі Героя Радянського Союзу І.М.Кожедуба

·        Вчитель української мови й літератури

·        Учні - переможці: Кондратенко В. - ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, диплом ІІІ ступеня.

·        Диплом ІІ ступеня ХХ обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій.

14.            Грідіна Наталія Олександрівна

·        Чугуївський навчально-виховний комплекс № 6 імені тричі Героя Радянського Союзу І.М.Кожедуба

·        Вчитель історії

·        Учні - переможці: Бугаєнко О. - ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії,   ІІІ місце

15.            Циганник Тетяна Миколаївна  

·        Чугуївський навчально-виховний комплекс № 6 імені тричі Героя Радянського Союзу І.М.Кожедуба

·        Вчитель трудового навчання

·        Учні - переможці: Мальцева А., ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання,   ІІІ місце

16.            Міщенко Олена Миколаївна

·        Чугуївський навчально-виховний комплекс № 6 імені тричі Героя Радянського Союзу І.М.Кожедуба

·        Практичний психолог

·        Учні - переможці: Мілько О., ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з психології та педагогіки,   ІІІ місце

17.            Єрошенко Юлія Павлівна

·        Чугуївський навчально-виховний комплекс № 6 імені тричі Героя Радянського Союзу І.М.Кожедуба

·        Директор Чугуївського НВК № 6; вчитель математики

·        Диплом ІІІ ступеня ХХ обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій.

18.            Запорожець Олена Петрівна

·        Чугуївський навчально-виховний комплекс № 6 імені тричі Героя Радянського Союзу І.М.Кожедуба

·        Вчитель англійської мови

·        Диплом ІІ ступеня ХХ обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій.

19.            Овдієнко Олена Миколаївна

·        Чугуївський навчально-виховний комплекс № 6 імені тричі Героя Радянського Союзу І.М.Кожедуба

·        Вчитель української мови й літератури

·        Диплом ІІІ ступеня ХХ обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій.

 

Учні закладу – постійні учасники і переможці міських, обласних олімпіад, творчих конкурсів, спортивних змагань.  Серед них – переможці і призери ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (2013р. Шоміна А. - диплом ІІІ ступеня), переможці обласних конкурсів (2013р. – Джавадов Д.. – ІІ місце «Найкращий читач року», Кондратенко В. – ІІІ місце обласного етапу Всеукраїнського  конкурсу учнівської творчості  в номінації «Літературна творчість», Шоміна А., Гірюшта Д. – ІІІ місце обласного етапу конкурсу “Таланти ІІІ тисячоліття ”, учні 5 класу – лауреати обласної військово-патріотичної акції “Слобожанські дзвони Перемоги”). Учні 10 класу Каірова А.і Палазюк А. є призерами ІV етапу Всеукраїнського турніру юних істориків 2013 року.  Протягом останніх 10 років навчальний заклад  має один з найвищих рейтингів за підсумками міських олімпіад.  У 2012/2013н.р. учні НВК посіли 38 призових місць у ІІ  етапі олімпіад, в обласному етапі  олімпіад одержали 10 перемог: учень 9-А класу Бугаєнко Олександр  :  ІІ місце з біології, ІІІ місце географії, ІІІ місце з російської мови та літератури; учениця 10 класу Шоміна Анастасія - ІІІ місце з географії, учениця 8-А класу Буликіна Тетяна  - ІІ місце з російської мови та літератури; учениця 8-Б класу Джурас Марина - ІІІ місце з російської мови та літератури; учень  11 класу Бурейко Олексій  - ІІІ місце з екології; учениця 11 класу Мальцева Анастасія - ІІІ місце з трудового навчання;  учениця 11 класу Мілько Олена - ІІІ місце з педагогіки та психології; 

 Команди НВК є лідерами  міських предметних турнірах – в 2012/2013н.р. учні навчального закладу вибороли  І місця  в турнірах юних істориків, юних економістів, в турнірі юних хіміків – ІІ місце.   Учні закладу - чемпіони і призери міських турнірів з баскетболу, шахів, шашок,  переможці міського етапу Малих Олімпійських ігор, постійні переможці міських інтелектуальних ігор, фестивалю юних інспекторів ДАЇ.